Hodně vydařená neděle proběhla v Poděbradech, kdy jsem se postavil na letošní první triatlon (0,7km plavání, 30km kolo, 7,5km běh), abych otestoval svoji novou výbavu a kondici.

Plavání bylo dobrý maso z důvodu velké účasti + voda měla jen 18°C, ale nějakým zázrakem se mně podařilo vylézat na nějakém průběžném 30. místě.

Na kole jsem si věřil a hned jsem začal šlapat, abych zúročil namotané kilometry, které jsem odjezdil před 14 dny v Chorvatsku s Tomáš Kučírek. Snažím se držet průměrnou rychlost 41km/hod a nohy kupodivu celkem drží celou cyklistickou část.

Hned po výběhu z depa zahlédnu Honzu Wainera a to mně dodá ještě více sil do nohou, protože jsem ho ještě nikdy neporazil. Nastoleným stálým tempem 3:35/km ho předbíhám a to se snažím držet až do 1. obrátky kde vidím, že přede mnou je asi minutová mezera a tam už běží Petr Vabroušek, kterého nemám šanci doběhnout a tak lehce zvolním.

Podebrady 2

Do cíle probíhám na krásném 9.místě z 446 účastníků a v kategorii padlo stříbro.

Podebrady 3


Navíc zde bojovala na svém prvním triatlonu i dcera a to plavání dala bez neoprenu na rozdíl od většiny dospěláků (srabáků) 😉

Podebrady 4

Podebrady 5